Ремонт холодильників в Вишгород та Вишгородському районі

Ремонт холодильників в Вишгород та Вишгородському районі

Лемонт холодильників в кредит

Ремонт холодильників з оплатою частинами від "Монобанк" та "Приватбанк"

Поломка холодильника - це надзвичайна ситуація як у звичайній родині, так і в кафе, ресторані, аптеці або готелі. Саме тому ми вважаємо, що ремонт холодильників в Вишгород і Вишгородському районі на дому повинен виконуватися в обумовлений час. Ми налагодили роботу своїх майстрів таким чином, щоб вони під час першого візиту по можливості усували будь-яку проблему. Тому, якщо виникли питання в працездатності холодильника або морозильної камери - відразу телефонуйте в наш "М-Ремонт".

Всім своїм клієнтам ми гарантуємо:

-оплата ремонту частинами до 24 місяців;

-розстрочка на ремонт;

- узгоджене і зручний час для приїзду майстра;

- ремонт холодильников на дому;

- роботу досвідченого техніка;

- готівковий і безготівковий розрахунок;

-утечка в запінені частини холодильника;

- конкурентні ціни;

- ремонт морозильных камер;

- гарантію на запчастини і роботу;

-ущільнювальну  гуму не встановлюєм;

- ввічливість, тактовність і пунктуальність.

Швидкий ремонт морозильних камер і холодильників на місці - девіз "М-Ремонт!

О нас

Ми є вашим надійним партнером і помічником в області ремонту холодильників в Вишгороді та Вишгородському районі в тому числі. Як спеціалізована майстерня ми пропонуємо швидкі, компетентні та економічні рішення кожної виниклої проблеми. Нашими зусиллями протягом багатьох років були відновлені сотні холодильників і морозильних камер на дому клієнта. Лише у виняткових випадках нам доводиться транспортувати холодильник в сервіс для більш складного ремонту.

Завдяки багатому досвіду, швидкої реакції на виклик, знань і майстерності ми зарекомендували себе як кращого, відповідального підрядника. На сьогоднішній день нашими постійними клієнтами є не тільки пересічні городяни, а й магазини, склади, супермаркети, аптеки та інші комерційні організації, для яких тривалий час без холодильника можуть закінчитися істотними збитками.

Найпоширеніші поломки холодильників

Холодильник більше не охолоджує Цим питанням необхідно займатися детально і перевіряти кожен вузол окремо. Можливо проблеми з харчуванням холодильника. Також вийти з ладу може компресор, термостат або стався витік холодоагенту.

Холодильник працює без зупинки Причина може полягати в надмірно високій температурі в кімнаті, нещільно закритих дверях, зношеному ущільненні. Проблема може бути і серйозніше, а саме: несправний термостат, реле, плата управління, засмічення трубок.

Вода в холодильнику Вологість усередині холодильника це реальна проблема, оскільки вона сприяє розмноженню цвілі і збільшення споживання енергії. Причини: тепла їжа, слабке ущільнення, забита дренажна система, довго залишати їх відчиненими.

Багато льоду Найбільш часто лід з'являється в морозильних камерах старого зразка. Це явище може бути викликано поганим ущільнювачем, занадто теплою кімнатою, підлягає відчиненими дверцятами. Також це може бути свідченням поганої роботи термостата.

Ремонт холодильників в Вишгород та Вишгородському районі виконується в усіх населених пунктах району:

Гаврилівка, Глібівка, Гута-Катюжанская, Гута-Міжігорская, Демидов, Димер, Катюжанка, Козаровичі, Лютіж, Нові Петрівці, Осещина, Рудня- Димерська, Старі Петрівці, Сухолуччя, Хотянівка, Ясногородка, Феневичі, Соснівка, Хотяновка, Осещина.

* Ціни на ремонт холодильників в Вишгород та Вишгородському районі Київської області необхідно попередньо уточнювати по телефону, точна вартість ремонту після діагностики холодильника.

Залиште заявку і дізнайтеся точну вартість ремонту:

Залишити заявку