Ремонт холодильників в офісах Києва

Ремонт холодильників в офісах Києва

Ремонт холодильників в офісах та організаціях

Все частіше в офісах і організаціях встановлюються побутові холодильники і організовуються зручні кухні, на яких співробітники можуть зберігати принесену з дому їжу, підігріти її і повноцінно пообідати. Наявності такого місця в офісі - це турбота про здоров'я і комфорт співробітників, адже іноді вийти на повноцінний обід в кафе немає часу, це набагато дорожче, а харчуватися сухими бутербродами - далеко не найкращий варіант.

Однак холодильник в офісі, як і холодильник будинку, не застрахований від поломок і йому може знадобитися ремонт. Тому одна з наших послуг - це ремонт побутових холодильників в офісах, організаціях, на підприємствах в Києві за безготівковий розрахунок.

Особливості ремонту холодильного обладнання в офісах

По суті ремонт холодильного обладнання в офісах і організаціях практично нічим не відрізняється від ремонту холодильника на дому. Відмінність складає лише те, що в офісах знаходяться люди і йде робочий процес. І щоб не відволікати увагу співробітників і не зривати робочий процес, важливо зробити діагностику і весь необхідний ремонт максимально швидко. При цьому швидкість не повинна впливати на якість робіт.

Наші майстри без проблем впораються з таким завданням. Ремонт буде проведено максимально швидко, проте швидкість не вплине на якість. Перед проведенням ремонту обов'язково робиться діагностика і на основі її вашому холодильнику ставиться «діагноз» і прораховується вартість «лікування». У нас чесний і прозорий розрахунок і ви будете розуміти, за що платите. А понад заявлену спочатку суми ми не запитаємо додаткові гроші.

Ще одна наша перевага - ввічливі і виховані майстри, спілкуватися з якими вам буде комфортно і приємно.

Підходить тільки безготівковий розрахунок? Немає проблем!

У некотор их випадках організаціям підходить тільки безготівковий розрахунок - наприклад, якщо це компанії з бюджетним фінансуванням або за рахунок грантових коштів благодійних фондів. У таких випадках необхідно документальне підтвердження всіх витрат. І ми - одна з небагатьох компаній з «білою» бухгалтерією. Ми можемо працювати на умовах безготівкового розрахунку і готові підготувати всі необхідні документи, договори та підтвердження оплати за затвердженими законодавством формам. Ми уважно ставимося до бухгалтерської звітності і все розрахункові рахунки і підсумкові документи заповнюються за встановленими формами.

Вартість ремонту холодильного обладнання не залежить від форми оплати - при готівковому або безготівковому розрахунку ціни залишаються однаковими.

І наостанок - деякі поради щодо вибору холодильника в офіс

Чи ви будете щось заморожувати в офісі, тому вибирайте модель з маленькою морозильною камерою і великим холодильним відсіком (або і зовсім без першої). Зручніше зупинитися на системі NoFrost, часу на тривалу розмороження не буде, і його тримати в чистоті. Думка, що в офіс потрібен маленький холодильник, в корені невірно, - виходьте з кількості співробітників. Якщо у вас в компанії працює більше 20 чоловік, чи невеликого холодильника вистачить, щоб зберігати обіди кожного. А що стосується вибору дизайну і конкретно моделі, тут єдиного варіанта бути не може - виходьте з власних побажань, смаків і фінансових можливостей.

Залиште заявку і дізнайтеся точну вартість ремонту:

Залишити заявку