Ремонт холодильників в Обухівському районі

Ремонт холодильників в Обухівському районі

Лемонт холодильників в кредит

Ремонт холодильників в Обухівський районі Київської області з послугою оплата частинами, розстрочка "Приватбанк" та "Монобанк"

Великі Дмитровичі, Верем'я, Витачів, Гвоздів, Германівка, Григорівка, Дерев'яна, Деремезна, Долина, Жуківці, Іванковичі, Козин, Копачів, Красна Слобідка, Красне-перше, Кременище, Круглик, Лісники, Мала Вільшанка, Нещерів, Обухів, Підгірці, Перегонівка, Перше Травня, Рославичі, Семенівка, Старі Безрадичі, Трипілля, Українка, Халеп'я, Ходосівка, Хотів, Щербанівка...

Послуга - ремонт холодильників в Обухівському районі

Поломка холодильника настільки неприємна пригода, що легко може вивести з рівноваги звичний побут всієї родини, а також завдати істотної економічних збитків, оскільки при зволіканні з ремонтом можлива псування продуктів, що зберігаються. Краще рішення вашої проблеми - це замовити ремонт холодильників в Обухівському районі на дому в нашій компанії. Все що вам потрібно для цього зробити - це забронювати дзвінок майстра онлайн або самостійно зателефонувати до нас і розповісти нам про поломку. Після чого буде узгоджено час для нашого візиту.

 Мета нашої майстерні - це завоювати довіру кожного нашого замовника, а також надати доступні, прості і надійні рішення.

Телефонуйте до нас одразу якщо:

- холодильник став голосно працювати;

- потекла вода з під холодильника;

- всередині камери зникло світло;

- температура не відповідає заданій;

- холодильник або морозильна камера не вимикаються(працюють без зупинки);

- «морозилка» обмерзає;

- холодильник не включається;

-  заміну ущільнювачів не виконуємо.

Процес ремонту холодильників в Обухівському районі на дому

Все починається з виклику нашого майстра по телефону. Після того, як замовлення опрацьоване, в запланований час співробітник сервісу приходить до вас додому. За допомогою вимірювальних приладів він точно визначає характер і причину проблеми. Якщо це можливо, то ремонт холодильників проводиться на місці, протягом 2 - 3 годин. Про ціни на деталі і послуги клієнт дізнається відразу після діагностики, тому ніяких непередбачених витрат не буде. 

Чому обирають нас:

- широкий обхват брендів; - у нас працюють навчені, досвідчені майстри; - ми використовуємо тільки оригінальні запчастини; - даємо тривалу гарантію; - конкурентні ціни; - ввічливі і тактовні співробітники.

Ми завжди фокусуємося на надання якісних послуг і піклуємося про повне задоволення клієнта.

Виконаємо ремонт холодильників Обухівський район за готівкову і безготівкову форму оплати. На встановлені нашим механіком при ремонті холодильної техніки в  Обухівському районі деталі передбачена гарантія. Виконуємо всі основні види ремонту холодильників: заміна мотор-компресора, заправка холодильника хладогенти, ремонт електронної та електричної частини. Ремонтуємо більшість марок сучасних холодильників: samsung, Bosсh, ariston, indesit, whirlpool, lg, snaige, gorenje ...

* Ціни на ремонт холодильників в Обухівському районі Київської області необхідно попередньо уточнювати по телефону, точна вартість ремонту після діагностики холодильника.

Залиште заявку і дізнайтеся точну вартість ремонту:

Залишити заявку