Ремонт холодильників в карантин коронавіруса

Ремонт холодильників в карантин коронавіруса

Лемонт холодильників в кредит

Зараз на вулиці лютує пандемія коронавируса COVID-19, ми всі знаходимось на карантині в самоізоляції. Влада у нас відрізняються багатослівність і глибиною думки, точніше балаканиною яка нагадує агонію від нерозуміння і незнання, що робити.

Адже нам говорили про обов'язковість сплати податків і тільки потім ми можемо доводити свої права. Платимо !!! Обов'язки ми маємо, а права ... Нас зобов'язують носити медичні маски, а де їх взяти. Я чув в Іспанії продають Українські захисні маски, так кордони закриті. У цей момент коли держава повинна підставити своє плеча, а влада показати свою "турботу" про своїх громадян ми бачимо ... Ми бачимо, що рятуватися нам доведеться самостійно, дай бог не по вовчим законам.

Може пора державі показати як вона бореться за своїх громадян нашими засобами, а не за порятунок Приват банка, при цьому у нас не запитавши, коли Привату повинні він не пам'ятає, що громадяни вклали в нього гроші. А де девіденди? Повинно бути мах на мах, а не платимо в односторонньому порядку в одну кишеню.

Що робити, якщо під час епідемії коронавируса COVID-19 поламався холодильник?

Уявіть, що ви капітально зібралися сидіти в бункері - холодильники забиті продуктами, на які ви витратили останні гроші, які заробити тепер Вам просто не де. А тут холодильник сказав СТОП? Що робити? Просити про допомогу? Кого? Влада? У якій за комуналку можна розраховуватися собаками !? Не смішіть...

В такий момент продуктів шкода, гостей не запросити, на вулиці епідемія коронавируса COVID - 19, так би мовити пандемія. Самому таку кількість продуктів в холодильнику не підсилу, та й скільки перебувати в цій самоізоляції. Вихід один потрібно думати про ремонт холодильника самому.

Ремонт холодильників "М-Ремонт" в карантин коронавируса CVID-19 по Києву і області.

"М-Ремонт" призупиняє ремонт будь-який ремонт побутової техніки крім ремонту холодильників в Києві та Київській області. Погодьтеся без ремонту мікрохвильовій печі або навіть пральної машини можна обійтися, а без ремонту холодильника ні.

Наш ремонт холодильників в Києві та Київській області продовжує свою роботу без зміни цін і графіка роботи. Ми так само продовжуємо виконувати ремонт холодильників в Києві, Бучі, Ірпінь, Гостомель, Вишгородський район, Бородянський район, Києво-Святошинський район, Макарівський район, Обухівський район, Броварський район, Бориспільський район.

Ми чудово розуміємо складність ситуації, що склалася і вважаємо необхідність подальше надання наших послуг під час епідемії коронавируса COVID-19, при цьому використовуючи засоби індивідуального захисту від зараження.

Залиште заявку і дізнайтеся точну вартість ремонту:

Залишити заявку