Ремонт холодильників в Броварах та Броварському районі

Ремонт холодильників в Броварах та Броварському районі

Наша компанія з ремонту побутової техніки пропонує вам послуги з ремонту холодильників в Броварському районі Київської області:  Велика Димерка, Гоголів, Гребельки, Княжичі, Красилівка, Скибин, Требухів.

У кожному будинку сьогодні є холодильник або морозильна камера, які значно покращують комфорт сім'ї. Але вони не вічні і періодично виходять з ладу, приносячи власникам купу проблем і незручностей.  

«М-Ремонт» пропонує послуги високої якості з ремонту холодильників в Броварському районі

  Ми пропонуємо ремонт холодильників в Броварах за готівковий і безготівковий розрахунок, ремонт холодильників на дому в узгоджений час, терміновий ремонт не виробляємо.

Довіряйте тільки професіоналам

Побутові холодильники стає все більш складними, і відремонтувати їх без спеціальних інструментів, оригінальних запчастин і знань неможливо. Тому якщо ви вирішите самостійно виконати ремонт холодильника, будьте готові до того, що ви зіткнетеся з сучасною електронікою, механікою і електрикою. Знадобиться купувати дорогі вимірювальні прилади та інструменти, а також правильно вибрати відповідні за всіма параметрами запчастини.

Ми гарантуємо своїм замовникам:

- адекватні ціни на послуги;

- установку запчастин, які рекомендує виробник;

- погоджений час ремонту;

- професіоналізм і порядність співробітників;

- гарантію і подальшу підтримку.

Як все працює

З нами у вас не буде ніяких проблем, оскільки всі турботи ми беремо на себе. Ви тільки телефонуйте до нас в «М-Ремонт» і повідомляєте про поломку холодильника, називаєте його марку і бажано модель. Далі наш співробітник погодить час для приїзду. Візит майстра з усім інструментом і запчастинами завжди точно в строк. Якщо потрібно запчастина, то ми замовимо для вас. Після ремонту холодильника в Броварському районі майстер обов'язково поставить прилад на гарантію і видасть вам відповідний документ. Оплата відбувається тільки після тестування відремонтованого пристрою.

Не поспішайте купувати новий пристрій, адже разом ми дамо йому нову, довге життя!

* Ціни на ремонт холодильників в Броварському районі необхідно попередньо уточнювати по телефону, точна вартість ремонту після діагностики холодильника.

Залиште заявку і дізнайтеся точну вартість ремонту:

Залишити заявку