Ремонт холодильників Троєщина Київ

Ремонт холодильників Троєщина Київ

Лемонт холодильників в кредит

Послуга ремонта холодильників  с оплатою частинами, разстрочка від "Приватбанк" та "Монобанк"

"М-Ремонт" пропонує послуги з ремонту холодильників у Деснянському районі Києва вдома: Троєщина, Вигурівщина, Вигурівщина-Троєщина, Лісовий масив. Ремонт холодильників на Троєщині проводимо у заздалегідь узгоджений та зручний для обох сторін час. Послуги у вихідні та святкові дні, терміновий ремонт холодильників на Троєщині не робимо. Ремонт морозильних камер та холодильників у Деснянському районі Києва виконуємо за готівковий та безготівковий розрахунок, оплата частинами для клієнтів "Монобанк" та "Приватбанк". Точну вартість послуг ремонт холодильників троєщина визначає механік після діагностики агрегату. Після ремонту холодильника на масиві Троєщина надається гарантія від 3 місяців на встановлені деталі.

Наші майстри "М-Ремонт" мають багатий досвід та високу кваліфікацію з ремонту холодильників на Троєщині. Наші фахівці оснащені спеціалізованим інструментом для правильної діагностики та ремонту холодильника на Троєщині у Вас вдома. Наші механіки відремонтують більшість несправностей сучасних холодильників.

Види ремонту холодильників

заміна мотор-компрессора холодильника

запрака агрегата холодильника хладогентом

усунення витоку фреону в контурі агрегату

заміна пускового реле

заміна терморегулятора

ремонт електричної частини

заміну ущільнювальної гуми дверей холодильника не виконуємо

корпусний ремонт шафи холодильника не робимо

Майстри ремонт холодильників на Троєщині дбають про репутацію "М-Ремонт". Вони завжди намагаються виконати ремонт холодильників Троєщина вдома якомога якісніше, що б почути тільки позитивні відгуки на свою адресу.

Залиште заявку і дізнайтеся точну вартість ремонту:

Залишити заявку