Ремонт холодильників  Позняки Київ

Ремонт холодильників Позняки Київ

Лемонт холодильників в кредит

Для клієнтів "Монобанк" та "Приватбанк" послуга - "оплата частинами", "розстрочка"

Ремонт холодильників масив Позняки Дарницького району Києва

Холодильник або морозильна камера - це справжній «скарб». В їх можна зберігати не тільки м'ясні продукти, а й свіжозаморожені фрукти, овочі, який при такому зберіганні не втрачають своїх корисних якостей і зберігають вітаміни. І з морозильною камерою, заповненою дарами літа, ви можете всю зиму ласувати смачними ягодами, варити свіжі компоти і не відмовляти собі в задоволенні приготувати смачний фруктовий десерт у найхолодніші місяці. Тому крім холодильника бажано мати вдома на Позняках і морозильну камеру.

Якщо ж морозильна камера або холодильник поламалися, необхідно викликати майстра на масиві Позняки (метро Позняки) Дарницького району Києва для її професійного ремонту. І в цьому випадку наша компанія зможе вам допомогти. Одна з наших послуг - ремонт побутових морозильних камер і холодильників.

Чому ламаються холодильники?

Морозильну камеру або холодильник необхідно лагодити максимально швидко - в іншому випадку ви ризикуєте втратити всі ваші продукти.

Як зрозуміти, що холодильне обладнання несправна? Показниками можуть бути, що прилад не морозить, не відключається або ж включається і самостійно сам відключається.

Причиною першого може бути несправність розетки або банальна ситуація - випадкове відключення агрегату з розетки. Однак якщо з розеткою все в порядку, причини поломки набагато складніші - вихід з ладу компресора, реле, заклинювання таймера, окислення роз'ємів, витік фреону, поломка нагрівача, закупорка в трубках системи охолодження. У таких випадках обов'язково потрібно викликати майстра в Дарниці.

Ми можемо полагодити все!

Кожна модель і кожен бренд холодильного обладнання - унікальні, і вимагають особливого підходу до них. Тому ремонт кожного холодильника або морозильної камери вимагає глибоких знань саме про конкретно моделі і системі холодильного обладнання.

Наші майстри масиву Позняки Дарницького району є професіоналами найвищого рангу і володіють цими знаннями. Тому вони готові усунути будь-яку поломку, яку дійсно реально усунути і надовго продовжити термін служб вашої морозилки. Головний принцип нашої компанії - чесність, тому єдиний випадок, в якому ми не візьмемося за ремонт, - це якщо ремонт не принесе результату або ж після нього обладнання все одно пропрацює недовго. Тоді ми відверто запропонуємо вам, що краще купити нову техніку.

У всіх же інших випадках ми гарантуємо високу якість ремонтних робіт. Спочатку в обов'язковому порядку проводиться діагностика, визначається причина поломки і прораховується вартість ремонту. Без діагностики ми ніколи не приступимо до робіт! Діагностика та ремонтні роботи проводяться з використанням новітніх технологій і обладнання.

Ми пропонуємо сервіс найвищого рівня

Ми готові надавати послуги високого рівня якості за цілком доступними цінами. Головний принцип нашої роботи - клієнтоорієнтованість, тобто клієнт повинен залишитися задоволений. Тому ми дуже багато робимо, щоб наш сервіс був на найвищому рівні.

Ми вже говорили про те, що гарантуємо якість ремонтних робіт. А ще варто відзначити оперативність проведення ремонту, доступні ціни та прозору систему розрахунку, при якій ви точно розумієте, за що платите, ввічливість майстрів, гарантійне післяремонтне обслуговування.

Якщо у вас виникли питання або необхідно замовити ремонт холодильника на Позняках в Дарницькому районі або морозильної камери біля метро Позняки - звертайтеся за телефонами, вказаними на нашому сайті.

Залиште заявку і дізнайтеся точну вартість ремонту:

Залишити заявку