Ремонт холодильників Дарницький район Києва

Ремонт холодильників Дарницький район Києва

Лемонт холодильників в кредит

Пропонуємо послуги з ремонту холодильників в Дарницькому районі Києва - розстрочка, оплата частинами від "Монобанк" та "Приватбанк".

Загорілася червона лампочка "ALARM", що робити?

Коли в холодильнику загоряється червона лампочка, це означає, що система стала нестабільно працювати в режимі охолодження. Пояснити подібну несправність можна тим, що дверцята холодильника недостатньо щільно закрита або в холодильник вміщено багато теплих продуктів, які не встигли як слід охолонути, а можливо і серйозна несправність, при якій Ваш холодильник або морозильна камера просто не можуть набрати потрібну температуру. У таких випадках проблема вирішується просто - дверцята морозильної камери добре закривається, а продуктам дається час на охолодження. Якщо ж власник холодильника зіткнувся з іншою причиною пошкодження, найвірніше - звернутися до досвідченого фахівця по ремонту холодильників в Дарницькому районі Києва від "М-Ремонт". Тільки професіонал зможе виявити і усунути несправність,

Холодильник, перестав морозити - справжнє випробування для кожної людини, особливо в теплу пору року. Це не просто поломка дорогої техніки, це ще і втрата продуктів. Всі спроби відремонтувати агрегат власними силами - марна трата часу і додаткові витрати в майбутньому. Тільки кваліфіковані майстри "М-Ремонт" здатні повернути життя незамінної в побуті техніці. Як правило, холодильник перестає морозити через витік фреону, несправності мотор-компресора, терморегулятора, електронного модуля управління і безлічі інших причин. Ні в якому разі не беріться самостоятльно усунути передбачувану несправність холодильного агрегату, так як за відсутності певних навичок Ви можете зробити неможливим ремонт вашого холодильника навіть для досвідчених фахівців Дарницького району.

Ремонт холодильників Дарницького району "М-Ремонт".

Ми пропонуємо свої послуги по ремонту холодильників і морозильних камер в Дарниці за готівковий і безготівковий розрахунок з гарантією встановлених запчастин. Холодильників ремонт в Дарницькому районі виконується в заздалегідь узгоджене і зручний для обох сторін час, терміновий ремонт холодильників і ремонт без вихідних не проводиться. При подачі заявки в телефонному режимі наші фахівці "М-Ремонт" уточнюють характер несправності і називають можливу вартість ремонту, точна ціна ремонту холодильників визначається тільки після кваліфікованої діагностики нашими холодильщиками. Ми обслуговуємо всі масиви Дарницького району Києва:

Харківський масив

масив Позняки;

масив Осокорки

Червоний хутір

Нова Дарниця

масив Бортничи

масив Рембаза

Наші механіки мають багаторічний і багатий досвід в сфері надання послуг з ремонту холодильників як вітчизняних так і зарубіжних виробників: LG, Samsung, Indesit, Ariston, Beko, Bosch, Gorenje. Холодильщики Дарницького району "М-Ремонт" мають високу кваліфікацію і сучасне діагностичне обладнання для правильної діагностики та усунення складних несправностей сучасних холодильників:

заміна мотор-компрессора холодильника;

заправка холодильника хладогентом (фреон);

заміна термореулятора;

пускового реле;

ремонт електронної частини;

електричної частини;

заміну гуми ущільнювача холодильника не виконуємо;

корпусних ремонт шафи холодильника не виконуємо.

Наш ремонт холодильників Дарницького району в Києві "М-Ремонт" завжди намагається виконувати свої послуги якомога якісніше, ми завжди хочем від вас чути толь позитивні відгуки на свою адресу. Чекаємо від Вас заявок.

Залиште заявку і дізнайтеся точну вартість ремонту:

Залишити заявку