Ремонт холодильників дачі Осокорки

Ремонт холодильників дачі Осокорки

Ремонт холодильників на дачах Осокорки тимчасово не виконуємо.

Ремонт холодильників на дачах Осокорки біля метро Славутич Дарницького району Києва.

Ви на дачу, спека під 30 градусів, а холодильник або морозильна камера не працює. Не варто відразу панікувати, просто потрібно зателефонувати в сервіс по ремонту холодильників "М-Ремонт". Наші механіки з обслуговування холодильників в Дарницькому районі Києва приїдуть до Вас на дачу Осокорки (метро Славутич). Наші фахівці мають великий та багатий досвід роботи як з холодильниками вітчизняного так і зарубіжного виробництва.

Наші послуги з ремонту холодильників і морозильних камер на дачах Осокорки (метро Славутич) Дарницького району міста Києва. Ремонт побутових холодильників на дачах Осокорки (метро Славутич) виконуємо в заздалегідь узгоджений і зручний для обох сторін час. Терміновий ремонт холодильників, ремонт холодильників без вихідних днів і ремонт в святкові дні не виконуємо. Час приїзду холодильщика залежить від кількості заявок, складності ремонту і відстані між заявками. Не завжди можливий ремонт приладу за день, може знадобитися замовлення запчастин.

"М-Ремонт" на дачах Осокорки (метро Славутич) проводить ремонт більшості несправностей сучасних холодильників і морозильних камер - Samsung, Bosch, Zanussi, Ariston, Indesit, Whirlpool, LG, Snaige, Gorenje ... Ремонт всіх без винятку холодильників не виконуємо - вся інформація уточнюється в телефонному режимі при подачі заявки на ремонт холодильників на дачних ділянках Осокорки (метро Славутич).

Основні види ремонту холодильників на дому:

  • заміна мотор-комресора холодильника;
  • заправка холодильника хладогентом (фреон) R600A,  R134A;
  • заміна терморегулятора;
  • заміна пускового реле;
  • ремонт електричної частини;
  • ремонт електронного модуля;
  • заміну гуми ущільнювача холодильника не виконуємо;
  • перевага дверей холодильника не виконуємо;
  • корпусний ремонт шафи холоільніка не робимо.

Наша служба по ремонту холодильників на дачах Осокорки (метро Славутич) Дарницького район Києва "М-Ремонт" завжди намагається виконувати свою роботу якісно, ​​так як Ваше позитивна думка про нас, є основним індикатором якості надаваних нами послуг з ремонту холодильників і морозильних камер.

Залиште заявку і дізнайтеся точну вартість ремонту:

Залишити заявку