Ремонт холодильників Beko на дому

Ремонт холодильників Beko на дому

Лемонт холодильників в кредит

Холодильники Beko

Турецький виробник холодильників Beko на світовому ринку відносно недавно з 1990 року, в той же час компанія входить в п'ятірку європейських виробників побутової техніки з експортом в сто країн світу.

Ремонт холодильників Beko в Киеве

Ми можемо запропонувати наші послуги з ремонту холодильників Beko  в Києві у вас вдома. Наші кваліфіковані майстри по ремонту холодильників виконають ремонт з гарантією встановлених запчастин за готівковий і безготівковий розрахунок.

При наявності необхідного сервісного обладнання, яким забезпечені наші майстри по ремонту холодильників Беко в Києві, все нижче перераховані несправності можна усунути у вас вдома, не транспортувати ваш холодильник в майстерню, а це набагато дешевше.

Несправності холодильників Beko

Холодильники Beko мають ті ж несправності, що і більшість холодильників інших виробників:

  • терморегулятор;
  • мотор-компрессор;
  • пусковий реле;
  • витік фреону;
  • електронний модуль;
  • датчики температури;
  • гума ущільнювача - не встановлюємо і т.д.

Наш ремонт холодильників Beko в Києві та Київській області пілкується про свій імідж, намагається виконувати ремонт так, щоб після закінчення ремонту холодильника почути тільки самі похвальні відгуки, на які сподіваюся ми заслужимо.

Наші майстри по ремонту холодильників мають багатющий досвід, вираховується десятиліттями не тільки ремонт холодильників Beko, але і більшості інших моделей холодильників вітчизняного та закордонного виробництва. Ви можете сміливо довірити ремонт вашого холодильника нашим механіка і вони подарують друге життя вашому холодильнику.

Залиште заявку і дізнайтеся точну вартість ремонту:

Залишити заявку