Дуже дякую за оперативну і кваліфіковану допомогу. бажаю успіхів у роботі і гарних клієнтів.

Олена

Ремонтував механік з цієї майстерні. Ремонт виконав якісно, поки працює. Дякуємо.

Валентин

Запрошував механіка з цієї майстерні на ремонт холодильника Samsung, як виявилося не працювала автоматичне розморожування. Сам живу на Оболоні. Приїхали на наступний день, поміняли реле або запобіжник оттайкі точно не пам’ятаю. Далі гарантію шість місяців на запчастину. Холодильник тепер працює, а то доводилося щомісяця розморожувати. Дякуємо.

Олександр Василенко

Ремонтував нам холодильник в Іванкові, ремонт правда здався не дешевий на початку, але потім він себе виправдав. Міняли камеру в холодильнику Снайге, розпынював шафу. Виявилося, що він з Києва. Зробив якісно. Вдячна дуже. Дякуємо.

Маша

Я всім рекомендую цих майстрів. Ввічливість, профессіаналізм, чіткість і швидкість виконання ремонту, гарантія на свою роботу.

Дмитро

Багато майстерень морозились приїхати в Іванків, з цієї фірми приїхав майстер все роз’яснив, проконсультував як застерегти поломку холодильника в наступний раз, Вдячний вам.

Григорій

Перестав охолоджувати холодильник Арістон, викликала майстра. Протягом 2 годині приїхав і все полагодив. Все було швидко і оперативно.

Миколай

Хочу сказати велике спасибі майстрам. За один день прийняли заявку, приїхали, провели діагностику, привезли запасну частину і полагодили холодильник (заміна вентилятора). Все швидко і оперативно. А головне ще й доступно.

Анна Леонідівна

Гарантійні зобов’язання після ремонту виконуються. Завжди на зв’язку, дуже ввічливо відповідають і консультує. Великий плюс, що працюють навіть по області, Проживаю В Ірпені. Рекомендую.

Павло

У нашого холодильника Samsung став безперервно працювати компресор. З початку не звертали на це уваги, але все-таки вирішили викликати майстра. Подзвонили в цю фірму і залишили заявку. Майстер прийшов у призначений час і відремонтував наш компресор

Христина

У холодильнику була пробоїна в морозильній камері і витік фреон. Холодильник старий, хотіла викинути. Але дуже дякую майстру все полагодив і тепер працює як годинник. Величезний плюс, що виїжджають в область. Живу в Бородянці

Жанна

Ремонт виконаний на відмінно. Холодильник Libherr вийшов з ладу через стрибок напруги. Оперативно і швидко діагностував проблему – вигоріла плата управління. Відремонтували її протягом доби включаючи придбання деталей. Дякуємо.

Ігор