Заміна ущільнювальної гуми холодильника

Заміна ущільнювальної гуми холодильника

Переживаючи цикл економічних спадів, ми повинні дати урок про те, як скоротити витрати, особливо в рахунках за електрику. Ми повинні знати про те, як економити електроенергію від наших електроприладів, в першу чергу від нашого холодильника. Холодильник - один з приладів, які споживають багато електрики і вимагає безперервної роботи. Однак, по закінченні часу холодильник коштує нам великих грошей і це трапляється, коли гумове ущільнення перестає працювати.

Як ми можемо визначити, якщо ущільнення холодильника перестає працювати? Ну, це коли рахунок за електрику виріс до необгрунтованих цифр і запасені продукти в холодильнику псуються швидше. У цьому випадку нам потрібно зрозуміти, що у нашого холодильника є крихітний розрив. Зірване ущільнення фактично дозволило б зовнішньому повітрю увійти всередину холодильника і привести до більш високого споживання електроенергії і більш швидкої псування їжі. Також причиною може бути, коли ущільнення не закриває двері холодильника як слід. Щоб з'ясувати це, спробуйте закрити холодильник, вставивши паперову купюру. Якщо ви зможете витягнути паперову купюру, це означає, що ущільнення холодильника вимагає заміни. Іноді ущільнення виходить з ладу, коли холодильник використовувався протягом тривалого часу.

Зміна ущільнення дуже проста і займає лічені хвилини нашого часу. Таким чином, немає необхідності наймати фірми, які ставлять для нас дверні пломби в більшості випадків. Крім того, отримати новий ущільнювач дуже легко, тому що він доступний для покупки через інтернет. Якщо ви не хочете виходити на вулицю, ви можете просто знайти його в інтернеті і отримати без затримки. Як тільки нова двері холодильника підготовлена, можна починати реставрувати наше старе ущільнення двері холодильника, роблячи такі кроки.

• Позбавтеся від старого ущільнювача. Найперший крок, який ми будемо робити з метою заміни ущільнювача дверей, це вимкнути холодильник. Звичайно, наша мета - економія енергії. Відкриті двері, насправді, випускає 30% холодного повітря холодильника. Найлегший шлях звільнитися від старого ущільнення двері в деяких моделях - пройти вашим великим пальцем руки під ним і витягнути його далеко від дверей. У деяких, можливо, його потрібно відкрутити.

• Очистіть ділянку, до якого була прикріплена ізоляція. Витягнувши стару прокладку, очистіть поверхню, до якої була прикріплена прокладка холодильника. Таким чином, ми фактично починаємо заново прикріплювати до акуратного і без запаху холодильника з новий ущільнювач дверцят холодильника. Очистити холодильник можна рідким очищувачем, який ви використовуєте при збиранні.

• Встановіть нове ущільнення. Тепер ми можемо почати прикріплювати нові дверцята холодильника, спочатку в самому верху, потім з боків і, нарешті, в базовій частині. Натисніть на прокладку холодильника, щоб переконатися, що вона щільно зафіксована.

Наявність старого холодильника насправді не означає необхідність купувати новий дорогий. З нашим постарілим холодильником ми можемо все ще продовжувати тримати холодну температуру, таким чином, зберігаючи свіжість запасеної їжі і зберігати наші гроші від витрачання по оплаті великих рахунків за електрику. Єдине рішення зберегти наш старий холодильник, полягає в тому, щоб замінити ущільнювач двері холодильника на новий.

Послуга по заміні ущільнювальної гуми від ремонту холодильників "М-Ремонт" не надається, це суто ознайомлювальна стаття.

11.07.2019