Вибираємо мультиварку

Вибираємо мультиварку

Сьогодні велике значення набуває турбота про своє здоров'я і в першу чергу це стосується правильного харчування і підбору корисних продуктів для діяльності вашого організму. Їжа, приготована на маслі, під час смаження збагачується шкідливими складовими, здатна втрачати свої корисні якості і завдає шкоди організму. Тому зараз з'явилася тенденція серед домогосподарок, які стежать за своїм здоров'ям і здоров'ям своєї родини, купувати такий електроприлад, як мультиварка. Якщо у вас немає ще такого предмета в побуті, то напевно ви не знаєте, чим же корисний даний прилад. Дана стаття детально опише всі переваги і недоліки, якщо такі є, даного електроприладу. 

Мультиварка - універсальний прилад, призначений для використання його на кухні, з його допомогою можна приготувати смачну, і найголовніше - корисну їжу. Мультиварка складається зі спеціалізованої ємності з покриттям, що не дозволяє пригоряти продуктам, корпус зазвичай виготовляється з металу або пластику (більш бюджетний варіант), має панель, яка містить всілякі програми для приготування різноманітних страв. Тому приготувати їжу в мультиварці дуже просто, необхідно завантажити продукти і за допомогою електронної панелі вибрати режим приготування страви.

Ще одним з переваг даного приладу є його енергозберігаючий режим, з його допомогою можна знизити витрату електроенергії щодо повсякденного приготування їжі на кухонній плиті. Ємність для продуктів нагрівається за рахунок вбудованих в мультиварку нагрівальних елементів, і тепло рівномірно розподіляється по поверхні. Через це навіть немає необхідності перемішувати вміст ємності в процесі приготування. Тепло розподіляється протягом усього ходу приготування по всім шарам ємності, коли страва буде готова, цей універсальний прилад автоматично відключається.

Домогосподарки, які вже встигли придбати мультиварку, все частіше відмовляються від старих каструль і сковорідок, адже в мультиварці можна приготувати абсолютно все. У цій сучасної конструкції можна приготувати будь-яку суміш і кашу, зварити суп, приготувати різні види м'яса або риби, протушкувати овочі або картопля і навіть спекти хліб. Дуже добре виходять страви на пару. Великим плюсом є те, що при смаженні в мультаварці не потрібно додавати жир, блюдо готується у власному соку, і продукти ні в якому разі не підгорять, до того ж всі страви зберігають абсолютно всі свої корисні властивості, необхідні для правильного функцінування організму. 

Дуже зручно і те, що в мультаварке є функція відстрочки старту. Це означає, що ви можете завантажити всі необхідні продукти, вибрати потрібну вам програму і визначитися з часом старту приготування, в цей час ви можете з легкістю відправиться у своїх особистих справах, а до потрібної години ви отримаєте свіже і тільки що приготовлена страва. Також мультиварка може незабаром витіснити з ринку побутових предметів мікрохвильову піч, так як має функцію підігріву. Для тих, хто переконався, що мультиварка - просто необхідний елемент для кухні, існує кілька порад, які варто враховувати при покупці цього електроприладу. 

В першу чергу слід зупинитися на необхідному для вас об'ємі мультиварки. Сьогодні магазини представляють мультиварки з об'ємом ємності від 2 до 5 літрів. Обсяг ємності кожен вибирає індивідуально з розрахунку кількості користувачів цього приладу, а також кількості днів, на які буде готуватися їжа. Наступне, на що потрібно дивитися, - це кількість режимів. Їх кількість коливаються від 3 до 11, в новіших моделях існує ймовірність вибору типу продуктів. Чим більше функцій в мультиварці, тим більше видів страв ви зможете приготувати. Але не варто забувати про те, що, чим більше вкладено режимів, тим вищою буде ціна купується речі. 

Ще одним фактором, на який необхідно звертати увагу при покупці мультиварки, є якість матеріалів, з яких виготовлені ємності для продуктів. Чим якісніше матеріал, тим довше мультиварка вам прослужить и вам не доведеться користуватися послугами таких майстерень як ремонт холодильників в Києві. Найякіснішим і популярним матеріалом є високоміцний алюмінієвий сплав. Такі мультиварки оснащені титаново-керамічним покриттям, продукти не пригоряють, і поверхня захищена від подряпин. Дуже добре буде, якщо в мультаварке буде подвійне дно, воно захистить від пошкоджень і деформацій. 

Ще раз слід сказати, що корпус мультиварки може бути виготовлений з металу або пластмаси. Предмети електроніки, виконані з металу, будуть міцніше, витривалішими і більш дорогі, на відміну від пластмасових побратимів. Вибирати мультиварку - це індивідуальна справа кожного, в залежності від його матеріального стану і функціональності, на яку він розраховує.

09.08.2018