Телевізор для кухні

Телевізор для кухні

Кухня, як і інші житлові приміщення, є дуже важливе місце. Місце, де щодня збираються всі члени родини, поїсти, поговорити, обговорити головні новини дня. Дуже часто до вас приходять гості, родичі, сусіди. Гостинний господар завжди запропонує провести час разом і не відмовить в увазі. Таким чином, для того щоб ці зустрічі були приємними, корисними, а також комфортними, слід правильно оформити кухонний простір. Одним з елементів оформлення кухні є телевізор.

Перед тим як прийняти рішення по покупці телевізора на кухню, бажано провести певний ряд дій:

- провести опитування тих людей, які відвідують дане приміщення, на предмет доцільності установки телевізора;

- вислухати всі думки, рекомендації, побажання;

- зробити виміри, визначити місце розташування, способи кріплення;

- продумати місця прокладки різних кабелів (HDMI, USB, DVI, Scart);

- підвести електричний кабель 220V, змонтувавши мінімум три нові розетки.

Також варто продумати перспективний розвиток подій:

Підключення ТV-тюнера для перегляду супутникового телебачення;

Підключення Wi-Fi приставки;

Підключення гаджетів, які будуть розроблені в майбутньому.

Провівши попередній збір інформації, виконавши необхідний ряд дій, вважаючи кількість готівкових та безготівкових грошових коштів, можна спробувати підійти до наступного етапу перед покупкою.

Кухня - місце, де проводиться велика частина часу. Багато, це час, хочуть витрачати не тільки для приготування і прийняття смачною і корисною їжі, але і для приємного проведення часу, розваги, і зручного інформаційного розвитку.

Підбираючи телевізор на кухню, слід розуміти, що даний предмет буде експлуатуватися в дуже агресивних умовах. Таким чином, він повинен відповідати необхідним параметрам:

- зовнішній дизайн; контрастність; передача кольору; максимальний огляд;

- функціональність; мала товщина при великій діагоналі;

- наповнення; висока якість; мінімальне енергоспоживання і справедлива ціна.

Розмір екрану. Діагональ екрану слід вибирати виходячи з відстані, з якого буде проглядатися картинка. У стандартних приміщеннях площею до 10м2 можна вибрати моделі з таким діапазоном діагоналі 16-22 дюйма. Телевізори з такою діагоналлю дозволяють не напружуючись, насолоджуватися ідеальною картинкою, а також компактно розташовувати його в обмеженому кухонному приміщенні. У приміщення площею більшою 10м2 застосовують телевізори з діагоналлю від 22-36 дюйма. Дані широко форматні ТV дуже компактні, ергономічні і підійдуть в будь-яку простору кухню. Плазмові панелі з діагоналлю від 36-40 дюймів. Такі пристрої розміщують в об'єднаних з кухнею студіях і віталень. І тут, треба зауважити, доводиться підбирати, основну модель для квартири.

Кут огляду. Максимальний кут до площини екрану. Дуже важливий показник. Він дозволяє виключити можливі спотворення зображення, яке Ви. Вибираючи телевізор з великим кутом огляду, отримуємо найбільш якісну матрицю. При цьому доведеться трошки доплатити. Використовувана матриця також впливає на кут огляду. Ідеальним кутом огляду вважається 1780.

Матриці, якими вони бувають?

- LCD ЖК дисплей, тип дисплея. Завдяки ідеальних форм, і застосування новітніх технологій він має високу популярність.

- Плазмовий дисплей. Володіє високим показником контрастності, кольору, широким форматом екрану при мінімальній товщині, плюс ідеальний кут огляду.

- LED дисплей. Дорога матриця, що володіє високими якісними показниками, із застосуванням органічних світлодіодів.

функціональність

Сучасні пристрої повинні володіти набором додаткових функцій. Перегляд аудіо- та відео- файлів, фотографій та іншої інформації за допомогою USB накопичувача. Можливість підключення ПК, планшета, ноутбука за допомогою HDMI кабелю. Пульт управління повинен бути зручний у використанні. Функціональними кнопками, для настройки зображення і вибору каналів, на фронтальній частині корпусу телевізора або мініатюрним джойстиком.

Людина, пройшовши всі етапи перед покупкою, зможе легко вибрати правильний телевізор на кухню. При цьому чітко розуміючи, якими параметрами повинен володіти даний предмет інтер'єру. І абсолютно неважливо, який торгової марки буде куплений телевізор. Головне покупець усвідомлює всю суть пропонованого йому товару. Отримає масу задоволення від процесу покупки і залишиться задоволеним новому придбанню.

Ps Завжди хочеться потрапити в руки до професійного продавцеві, консультанту з побутової техніки, щоб він обробив покупця і зробив все по вищому розряду. Але в житті, як у кіно не буває. Доводиться самому ставати професіоналом.

08.08.2018