Побутова техніка в нашому житті

Побутова техніка в нашому житті

Повертаючись втомленими після тривалого трудового дня, замість того, щоб відпочити ми приступаємо до домашньої роботи і вона на жаль займає не мало часу, енергії і сил, хоча ох як хотілося цю вільну хвилинку витратити на своє дозвілля, приділити більше уваги рідним і близьким людям, яким цього уваги в постійній щоденній суєті і поспіху ми приділяємо все менше і менше.

Дитячий сад, школа, робоче місце, шлях з роботи і на роботу, так протікає п'ять днів нашого життя в тиждень, потім нарешті приходять довгоочікувані вихідні дні і тоді ми можемо нарешті зітхнути - поїхати на рибалку, сходити з дітьми в зоопарк або просто полежати на дивані у улюбленого телевізора, ви згодні погодитися, що це набагато приємніше ніж в ці два дуже довгоочікуваних дня займатися ще й роботою по дому.

На щастя люди винайшли чимало побутових приладів і механізмів, які мінімізують витрати наших зусиль в побуті або на роботі. Зараз в епоху високих технологій вже дуже важко уявити життя без побутового холодильника, морозильної камери, пральної машини, кондиціонера або мікрохвильовій печі, а автолюбителям без автоіобільного кондиціонера або термоелектричного холодильника (на основі роботи елементів Пельтьє).

Ми насилу собі уявляємо, як це без холодильника ходити за продуктами в льох, без пральної машини прати речі своїми руками або як в минулі часи нести ці речі в баннопрачечній комбінат, а як з ранку на швидку руку приготувати сніданок без СВЧ або без кондиціонера в літню пору, коли прогноз погоди обіцяє сорок градусів в тіні, коли навіть кактуси в'януть і наші домашні тварини на очі не попадаються. Важко переоцінити залежність людства від усіх механізмів і приладів створеним науково-технічним прогресом на чолі з людиною, але також не можна недооцінювати залежність механізмів і приладів від людини.

Але на жаль, вічного нічого не було і не буде, за час експлуатації через зношеність окремих деталей, вузлів і механізмів наші постійні помічники по будинку починають потихеньку вередувати і поступово виходять з ладу, навіть такі відомі виробники як samsung, bosch, ariston, indesit, whirlpool, lg, snaige, gorenje ... не зацікавлені в післягарантійному ремонті холодильника , ремонті морозильної камери, ремонті пральної машини, політика виробника завжди розраховується на покупку нового.

14.11.2018