Пароварка чи мультиварка

Пароварка чи мультиварка

В даний час все більше людей хочуть вживати корисну для організму їжу, при цьому витрачати якомога менше часу на її приготування і майже не докладати зусиль. Тому багато господинь, прийшовши з роботи, хочуть якомога менше часу проводити біля плити, більше часу приділяти своїм дітям і чоловікові, балувати їх смачним і корисним вечерею. Для цього і були створені мультиварка і пароварка.

Пароварка - це прилад, який простий у використанні, він дає господині багато вільного часу і не вимагає контролю над приготуванням їжі. Вам просто необхідно підготувати необхідні продукти і встановити час приготування їжі. У цього приладу є одна чудова функція: при випаровуванні води з резервуара він автоматично відключиться. Приготовлені продукти в пароварці виходять не тільки смачними, а й зберігають свої корисні речовини, тому дуже сприятливо впливають на всі життєво важливі органи людини. Пароварка була винайдена багато років тому, і з кожним роком вона все вдосконалюється.

Головною особливістю пароварок є її технічні характеристики, які потрібно враховувати при виборі пароварки. У комплект входять ємності для збору конденсату, ємності для приготування їжі, корпус, на якому знаходяться кнопки управління. Ціна пароварки залежить від кількості ємностей, які складаються з пластика або скла. Деякі пароварки мають чаші для приготування рису. Пароварка проста у використанні, потрібно всього лише встановити режим приготування, який знаходиться на корпусі. Також на корпусі ви знайдете поворотний таймер. Звертайте увагу на якість таймера і важеля, з метою виключення їх западання під час експлуатації. Зараз сучасні технології не стоять на місці і були розроблені більш сучасні пароварки, які оснащені сенсорною панеллю і зроблені з досить міцного корпусу, ціна такої пароварки, звичайно ж,

Найважливіший параметр пароварки - це час, який вона витрачає на приготування їжі. І для кожної господині важливо: чим менше час приготування, тим зручніше і швидше весь процес. Сучасні пароварки від найпопулярніших виробників оснащені функцією, яка прискорює час обробки їжі паром, тим самим зберігаючи в ній всі найкорисніші вітаміни і мінеральні речовини. Багато виробників пропонують безліч різноманітних функцій і можливостей пароварки, які безпосередньо впливають і на її роботу, і на вартість.

Крім пароварок, господині набувають в користування на кухні мультиварки. Це найостанніше і сучасний винахід науки, яке представляє собою прилад, оснащений множинними функціями для приготування швидкого і смачного обіду або вечері. Принцип роботи у мультиварки майже такий же, як і пароварки, але цей прилад має більше можливостей. Мультиварка призначена не тільки для приготування страв на пару, вона має функції приготування перших страв, других страв, оснащена функцією випічки, приготування каші, а деякі моделі оснащені функцією приготування йогурту. Мультиварка проста у використанні, вам досить покласти всі необхідні продукти і налити потрібну кількість рідини, вибрати потрібний режим приготування - і ви можете йти грати з дитиною або просто почитати вашу улюблену книгу.

Велика кількість функцій для приготування страв дозволить не тільки готувати смачну і корисну їжу, але і урізноманітнить ваше меню. Страви, які готуються в мультиварці, готуються без застосування жиру і масла. Вони готуються у власному соку, і тому так само, як при приготуванні в пароварці, в них зберігаються всі корисні речовини і мінерали. В мультиварці при приготуванні їжі використовуються 3 основні режими, які дозволяють приладу встановлювати час приготування автоматично і регулювати час, витрачений на процес. Незаперечно зручною є функція приготування на «пару»: при використанні цієї функції досить покласти в резервуар мультиварки всі інгредієнти, а ось час приготування абсолютно не матиме ніякого значення, при використанні цього режиму інгредієнти можна додавати, коли вам зручно.

Всі сучасні моделі мають режим підігріву готової їжі, за рахунок чого блюдо завжди залишається гарячим і вам не потрібно більше розігрівати приготовлену їжу, так як мультиварка зберігає страви гарячими, поки ви самі не відключіть режим «підігрів». Звичайно, мультиварка багато в чому перевершує пароварку за своїми функціональними можливостями, однак і вартість мультиварки набагато більше.

Звичайно, немає ніякого значення, яку техніку ви вибрали, це не впливає на теплоту вашого домашнього вогнища, це сильно полегшить життя господині і подарує їй гарний настрій як ремонт холодильників Київ.

 

09.08.2018