Нові моделі кухонної техніки

Нові моделі кухонної техніки

Холодильники

 Як відомо, серед кухонної техніки дані пристрої є найбільш поширеними. 

Лідером як в розробці, так і у виробництві таких приладів вважають компанію Samsung. З нових особливо видатних пристроїв такого роду слід зазначити представлені недавно моделі холодильників. Відрізняються ці пристрої від аналогів наявністю рідкокристалічних екранів RSG309 і RF4289 розміром 8 дюймів на передній панелі, а також вбудованих модулів Wi-Fi. Встановивши розроблене ще в 2012 році додаток, за допомогою вищезгаданого обладнання, користувач може скласти перелік покупок і відправити їх в магазин в якості замовлення через будь-яку соціальну мережу. 

Не менш незвичайну модель холодильника представила компанія Haier. Вона здивувала публіку холодильником з прозорими дверима. Причому більшу частину часу даний пристрій виглядає цілком буденно і має звичайний колір. Прозорою двері стають лише після дотику, завдяки чому з метою огляду вмісту холодильника користувачеві не потрібно відкривати її. Крім цієї особливості представлена ​​модель холодильника оснащена вельми корисною функцією, що складається в можливості складання переліку знаходяться в пристрої продуктів на основі попередньо проведеного сканування. Хоча і в програмному забезпеченні розглянутого холодильника є деякі помилки, співробітники Haier ведуть роботу по їх усуненню. 

Так само, як і вищеназвані компанії внести нововведення у виробництво холодильників шляхом перетворення його двері вирішили співробітники фірми Vestel з Туреччини. Представлена ​​ними модель холодильника Transparent Led TV оснащена хоча і не настільки незвичайним, як вищеописані, але все-таки досить корисним обладнанням у вигляді телевізора. 

Слід зазначити, що останнім часом на ринку холодильників спостерігається особливий інтерес до незвично оформленим моделям. У зв'язку з цим більшість виробників такої побутової техніки пішли менш складним шляхом, ніж оснащення своїх моделей складним технічним обладнанням, і стали замість цього представляти дизайнерські холодильники, що відрізняються від звичайних аналогів особливими формами або навіть просто колірним оформленням. Хоча, треба сказати, що деякі з таких варіантів дуже складні.

Як приклад для останнього твердження можна привести холодильник фірми Electrolux, виконаний з різнокольорових блоків, завдяки чому зовні він нагадує виріб з конструктора. 

Однак все ж такі дизайнерські незвично оформлені моделі холодильників поки не дуже популярні як ремонт холодильників на дому, про що свідчить частка продажів таких пристроїв, що дорівнює 10%, в той час як іншу частину складають холодильники зі звичайним дизайном білого кольору. 

СВЧ печі

Вельми незвичайні моделі такої техніки представила компанія LG. Особливість цих мікрохвильовок, названа компанією функцією Lightwave, полягає в можливості використання для роботи декількох видів енергії, в тому числі і від деревного вугілля. Як відомо, їжу приготовлену на ньому вважають найбільш корисною і смачною. Слід зазначити, що такий же функцією оснащений і новий гриль ML2881CP. Дуже визначна пристрій представила компанія Samsung. Воно поєднує функції конвекционной печі, тостера і витяжки. Крім того, внутрішні поверхні цієї техніки покриті несприйнятливим до забруднення і легко очищається покриттям у вигляді біокерамічна емалі.  Посудомийні машини

У цій сфері проявила себе компанія LG з моделлю LD-2060 WH, оснащеної шістьма режимами мийки, включаючи ніжний при температурі 55 ° С. До того ж ця посудомийна машина економічна як щодо енергії, так і води. 

Блендери

Компанія Haier показала пристрій з незвичайним типом харчування. Її бездротова розробка функціонує за рахунок індукції підключеного до мережі передавача. Особливо компактний блендер MSM6 ErgoMixx представила фірма Bosh.

Чайники

В даній сфері просунулася фірма Phillips, представивши чайник, здатний не тільки зварити воду, але і шляхом очищення її через фільтр 3 Clear Filter знизити вміст вапна в 3 рази.

Мультиварки

З особливих пристроїв цієї категорії можна привести модель Stadler Form Chef One, оснащену 12 програмами, серед яких присутня функція "3D-нагріву" забезпечує рівномірний прогрів їжі. 

Варильні панелі

Незвичайний пристрій готує до випуску компанія Miele. Воно представлено поверхнею, повністю яка є нагрівальним елементом. Ця панель оснащена сенсорним екраном для відображення розставлених на ній предметів і регулювання температури.

09.08.2018