Коронавірус COVID-19 на предметах

Коронавірус COVID-19 на предметах

Дослідники попереджають, що коронавірус COVID - 19 може залишатися на поверхні предметів до декількох днів. Ми підкажемо, на які предмети особливо варто звернути увагу, тому що торкаємося до них мимоволі.

Як довго коронавірус тримається на поверхні предметів? - Це питання задають собі багато людей, намагаючись знайти відповідь на питання: Як уникнути або мінімізувати ризик зараження коронавірусів? Подивіться, як довго коронавіруси зберігаються на поверхні предметів.

Коронавірус - як довго він тримається на поверхні?

На питання про те, як уникнути коронавирусной інфекції, відповідь не простий, але деякі рекомендації дає Всесвітня Організація Охорони Здоров'я. Перш за все: ви повинні часто мити руки.

Ще одна важлива рекомендація - утримуватися від дотику до обличчя, щоб звести до мінімуму ризик передачі коронавируса в рот або ніс. Однак це ще не все. Дослідники з двох німецьких дослідницьких центрів - Університетської лікарні Грайфсвальда і університету в Бохумі - проаналізували 22 дослідження коронавірусів, щоб розробити рекомендації щодо профілактики інфекцій. Їх робота, опублікована в престижному науковому журналі Journal of Hospital Infection, являє собою короткий виклад фактів, зібраних під час двох попередніх спалахів коронавірусів - SARS та MERS.

Аналіз показав, що на поверхнях предметів, в залежності від матеріалу і умов, коронавіруси людини можуть зберігатися від 3 годин до навіть ... 9 днів! Ситуацію рятує той факт, що ефективним способом дезінфекції поверхні є промивання її спиртом, зокрема розчином 62-71% етанолу протягом 1 хвилини.

Коронавирус на предметах

Деяких предметів стосуються протягом дня несвідомо, часто неодноразово, іноді буквально безпосередньо перед миттям рук, що може привести до передачі вірусів і бактерій на їх поверхню. Ми підкажемо, на що особливо звернути увагу.

Смартфон

Смартфон-це, безсумнівно, предмет, до якого протягом дня ми мимоволі торкаємося найчастіше. В основному у нього є ще якийсь корпус, тому спільних позицій з немитими руками дві: корпус і екран. Корисно знати, що поверхня нашої телефону може бути більш забрудненої, ніж ... унітаз. Тому його потрібно часто дезінфікувати.

Торговое холодильники

 При відвідуванні продовольчих магазинів до ручок торгового холодильного і морозильного обладнання тисячі разів в день торкаються тисячі покупців дістаючи з них заморожені або охолоджені продукти.

Годинники

Коли ми перевіряємо час, ми часто мимоволі торкаємося годин, неодноразово переносячи бактерії і віруси протягом дня на його поверхню. Ми також знімаємо його перед тренуванням в тренажерному залі, перед входом в басейн, а іноді і після входу в будинок, буквально перед миттям рук. Тому варто час від часу протирати його антисептиком.

Кільце

Деякі люди знімають обручку, перш ніж мити посуд і мити руки. Це помилка! Більшість ювелірних матеріалів стійкі до впливу миючих засобів, тому при митті рук корисно знезаражувати прикраси.

Шпилька для волосся

У рекомендаціях ВООЗ з профілактики коронавирусной інфекції ясно сказано: уникати дотику до обличчя. Цей момент варто розширити, включивши волосся, яких протягом дня ми часто торкаємося несвідомо. Прикраси для волосся, наприклад шпильки, варто регулярно протирати антисептиком.

Карта банкомата

Про те, що гроші брудні, знають навіть діти. Але все ж мало хто пам'ятає, що настільки ж брудною може бути карта банкомату. Протягом дня ми торкаємося до неї кілька разів, тому на її поверхні багато бактерій і вірусів.

Міська карта

Міська карта - це ще один предмет, якого ми торкаємося щодня, а іноді і кілька разів протягом доби. Крім того, ми виймаємо його в місцях найбільшої інтенсивності вірусів і бактерій, тобто в громадському транспорті. На це варто звернути увагу.

Кермо автомобіля

Кермо автомобіля - це предмет, який ми регулярно торкаємося немитими руками. Гірше того, віруси можуть затримуватися на його поверхні довше, тому що їм подобаються низькі температури. Тому варто регулярно протирати її вологими серветками, змоченими спиртом, а при вході в машину дезінфікувати руки антисептичної рідиною.

Ключі від машини

Ключі від машини і ключі від будинку - це останні предмети, яких ми торкаємося перед входом в будинок, перш ніж мити руки. Варто звернути на це увагу і час від часу протирати їх вологими серветками, змоченими спиртом.

Поводок собаки

Це, мабуть, найменш очевидний предмет в цьому зіставленні. Тим часом сценарій дуже простий, банальний. Повернувшись з роботи додому, ми відразу, ще в чоботях і куртці, хапаємо за поводок і виводимо собаку, а руки моєму тільки після повернення з прогулянки.

Ми сподіваємося, що все вище описане допоможе вам зберегти

29.03.2020