Як вибрати пральну машину

Як вибрати пральну машину

Вибір пральної машини досить складне завдання. У магазинах побутової техніки як правило представлений широкий вибір відомих брендів пральних машин - Bosch, Samsung, Gorenje, Indezit, Lg ... Всі перераховані виробники не вимагають додаткових рекомендацій, тут вибір залишається за покупцем, основні функції пральних машин практично однакові, тому потрібно зосередиться на параметрах - вбудована в меблі або окремо стоїть, з фронтальним або вертикальним завантаженням, з сушкою або без, обороти віджиму, кількість завантаження білизни, а так само пам'ятаємо, що чим більше додаткових функцій - до пиці машинка, тому якщо в деяких можливостях обраній пральної машини ви не бачите доцільності, то немає і необхідності зайвих фінансових витрат.

Завантаження пральної машини  буває фронтальним і вертикальним, маса завантаження від 3.5 кг до 8 кг. Машинка з фронтальним завантаженням бака краще вписується в меблевий ряд, а машинка з вертикальним завантаженням білизни з економить вам простір на обмеженій площі ванної кімнати. Що стосується маси завантаження, то для середньостатистичної сім'ї на чотири людини цілком буде достатньо ваги 5 кг.

Віджимання пральної машини  визначається кількістю оборотів барабана приводиться в дію електродвигуном за одиницю часу - 1 хвилина. Зустрічаються до 1500 об / хв., Такий режим віджимання застосуємо тільки для важкого білизни, найоптимальніший 800 об / хв.

Сушка пральної машини  - це не те що б необхідна функція за додаткових 30% вартості, але погодьтеся є в ній і важливі переваги, особливо в зимовий час коли на балконі потрібно чекати тиждень висихання білизни.

Пральна машина як любий побутовий прилад може вийти з ладу, як що ви виявили проблеми з вашою пральною машиною, звертайтесь в наш ремонт побутової техніки в Києві, ми завжди раді прийти до вас на допомогу.

03.08.2018