Як вибирати новий холодильник?

Як вибирати новий холодильник?

Як би нам цього не хотілося, як би ми до нього не звикли, з часом приходить необхідність через недоцільність ремонту холодильника або через технічного старості, задуматися над покупкою нового холодильника. Ми надаємо вам ознайомлювальний материал, щоб вам було простіше визначитися з вибором нового холодильника.

Розмір холодильника  - це перше, на що необхідно звернути увагу. Визначтеся з місцем, де буде встановлений холодильник, виміряйте висоту, ширину, глибину і не забуваємо про вільне місце для циркуляції повітря - холодильник не повинен впритул бути присунений до стіни. Так само враховуємо місце для вільного відкриття дверей холодильника - відстань рівне товщині дверей (4-6 см.) З обох сторін, в разі переваги дверей в холодильнику на іншу сторону.

Однокамерні холодильники -  дешево і надійно, але в той же час не дуже зручні - не великий обсяг, часте розморожування, так як якщо потрібно скористатися одним з відділень тепле повітря потрапляє в весь холодильник і тому дуже швидко намерзає, особливо в теплу пору року.

Двокамерні холодильники  - зручно, надійно, практично, мають окремий доступ до морозильної і холодильної камер, при дотриманні правил експлуатації, при відсутності несправностей необхідність в розморожуванні як правило кожні шість місяців. У цих холодильниках застосовуються кілька модифікацій морозильна камера може бути як зверху так і знизу, застосовується крапельна і no frost (без інею) система, з механічно і електронним управлінням. Може бути одне і двох компресорних, що в свою чергу дає можливість відключати при необхідності одну з камер холодильника.

Side by side (бок о бок) - удобно, практично, большой объём камер, высокотехнологично, имеют несколько модификаций. В тоже время из-за вертикального расположения камер большие габариты и цена не делают эти холодильники особо популярными у нас в стране.

Капельная система - оттайка холодильного отделения происходит после каждого автоматического отключения холодильника по температуре, вода стекает по дренажной системе на колпак расположенный на компрессоре, откуда она испаряется, вам только остаётся следить за отверстием слива талой воды расположенным в нижней части холодильного отделения, чтобы оно не забивалось иначе вода будет течь в холодильник.

No frost (без інею) система  - в цьому варіанті випарник захований від очей користувача, циркуляція холодного повітря здійснюється за допомогою вентилятора. Відтайка відбувається автоматично за допомогою тенів по команді таймера, вода стікає по дренажній системі на ковпак компресора і випаровується. Переваги цієї системи в тому, що його потрібно розморожувати раз на рік для санітарної обробки холодильника.

Обсяг холодильника  - цей показник в холодильниках вимірюється в літрах і повинен підбиратися індивідуально кожним споживачем, якщо у вас велика родина або ви купуєте продукти на місяць в перед, то вам природно потрібен обсяг більше ніж сім'ї з двох чоловік. Якщо ви заморожуєте багато фруктів, то в цьому випадку оптимально використовувати окрему морозильну камеру.

18.06.2018