Холодильники Samsung

Холодильники Samsung

Холодильники цього бренду належать до економ-класу, але виробник уважно ставиться і до робочих характеристик даної побутової техніки, і до зручності всередині, і до зовнішнього дизайну. Надійність і тривалість експлуатації приладу підтверджуються гарантією на 3 роки, яка дається покупцеві виробником.

Переваги холодильників Samsung

Холодильники Samsung виробляються з впровадженням новітніх технологій. Величезною перевагою Даного бренду є широкий модельний ряд виробів. Виробник випускає як компактні моделі міні, так і місткі агрегати з безліччю відділень і додаткових функціональних елементів. Холодильники Samsung шириною 45 см із задоволенням купують власники малогабаритних квартир.

Марка має величезний асортимент моделей, починаючи з зовсім простих конструкцій і закінчуючи виробами з вбудованими комп'ютерами. Холодильник Samsung з дисплеєм стає все більш популярною моделлю. Крім того, випускаються холодильники з оригінальним дизайном, дзеркалами, цікавим кольором. Холодильник Самсунг білого кольору в Києві є найбільш затребуваною моделлю. Все більшої популярності набуває холодильник No Frost Samsung, де охолодження продуктів відбувається за рахунок обдування холодним повітрям. Холодильники Самсунг Ноу Фрост в Києві можна замовити в двох варіантах: система діє лише в морозильній камері і працює в усьому просторі холодильника.

Холодильні агрегати Самсунг, в порівнянні з іншими марками, мають ряд незаперечних переваг:

У більшості моделей мають не обмерзають стінки, що позбавляє від відтавання продукти. '' Зона свіжості '' в холодильній камері зберігає продукти свіжими при нульовій температурі. Стильний красивий дизайн. Прийнятні ціни в поєднанні з відмінною якістю. При наявності режиму '' Відпустка '' використовується мінімум електроенергії. Усередині агрегату є LED-освітлення. Можливість регулювання ніжок і переважування дверець. Виріб оснащений світлодіодним дисплеєм. Є звукова сигналізація, яка спрацьовує при відкритих дверцятах. Безпека для здоров'я людини, завдяки антибактеріальній покриттю. У багатьох виробах, де морозильна камера розміщується внизу, є висувна полиця на роликах, що полегшує виймання продуктів. Клас користування електроенергією: А, А +. Зручність зберігання високих пляшок, завдяки глибокій полиці. Крім того, в морозильній камері розташовується спеціальний контейнер, в якому продукти не заледенеют. Ємність для м'якої заморозки добре підходить для морозива і напівфабрикатів.

Класифікація холодильників Samsung за різними параметрами

Холодильники відомого бренду поділяються за кількістю камер і своєму призначенню: Однокамерні. Компактні моделі відмінно підходять для дачі або офісу з невеликою кількістю співробітників. Вони оснащені однією холодильною камерою або на додаток забезпечені зовсім маленькою морозильною камерою.

Двокамерні. Холодильник двокамерний Самсунг в Києві є найбільш затребуваним серед споживачів. Одна з камер - холодильна, що займає більшу частину агрегату, інша - морозильна. У холодильній камері розташовуються полки зі скла або металу і контейнери для розміщення продуктів. Полички і контейнери легко миються звичайними миючими засобами, решітки не заважають циркуляції повітря. За бажанням полички і контейнери розміщуються в різних комбінаціях. Морозильна камера частіше розташовується над холодильної, але в деяких виробах морозилка знаходиться внизу. Холодильник Samsung з нижньою морозильною камерою має найбільший обсяг, ніж холодильник Samsung з верхньою морозильною камерою. Холодильник двокамерний Samsung можна вибрати для кухні будь-яких габаритів.

Трьохкамерні. Випускається сучасний холодильник Samsung з зоною свіжості, де температура тримається в режимі 0 - + 2 градуси. Камера, що має температуру 0, використовується для утримання швидкопсующих продуктів. У цьому відсіку у продуктів залишиться первинний смак і свіжість. Холодильник Samsung Side-by-Side - відмінний варіант для великих сімей. У цих моделях морозильна камера знаходиться збоку. Стандартні габарити даної моделі 180х80х100 см. На деяких виробах можна змінити сторону відкривання дверцят для зручності.

Вид разморозки/заморозки

Холодильник Самсунг можна придбати двох різновидів: Ноу Фрост і крапельна система. Моделі з розморожуванням крапельного типу мають меншу ціну, але мають ряд недоліків. Вони збирають конденсат на задній стіні камери, по якій крапельки скочуються в піддон і згодом випаровуються. Холодильники No Frost, на відміну від крапельної системи, мають безліч переваг: не потрібна регулярна розморожування; відсутня іній і лід, так як повітря постійно циркулює, а температура тримається однаковою; за рахунок рівномірного розподілу температури продукти зберігаються тривалий час; конденсат, який скупчується в піддоні, звільняти його досить раз-два на рік; мінімальний витрата електроенергії на відміну від інших видів.

Кількість компресорів

Холодильники Самсунг можна купити з одним або двома компресорами. При наявності в агрегаті одного компресора морозильна і холодильна камери функціонують від одного двигуна, який значно швидше приходить в непридатність від великого навантаження. Варіант моделі з двома компресорами набагато надійніше. Такі моделі мають незаперечні переваги: можливе відключення однієї з камер, коли інша працює, наприклад при митті; при відкритті агрегату працює один компресор, відновлюють температуру; тривалий термін експлуатації агрегату; споживання меншої кількості електроенергії.

Існує два види компресорів: лінійний і кривошипно-шатунний. Найбільш актуальними є моделі з лінійними компресорами. У них продукти зберігають більшу кількість вітамінів і мінеральних речовин.

Клас споживання електроенергії і рівень шуму

Рівень шуму в холодильниках Самсунг не повинен перевищувати 40 ДБ. Для людського слуху такий рівень вважається комфортним. Працюють холодильні агрегати цілодобово. З цієї причини все намагаються вибрати найбільш економічне виріб. Найбільше економлять електроенергію холодильники класу '' А ++ '', '' А + '', '' А '', далі за ступенем економії йдуть '' В '' і '' С ''. Класи, які нижче, більш низького рівня економічності. Клас '' А ++ '' використовує електричної енергії на 40 відсотків менше, '' 'С' '. За довгі роки експлуатації виходить значна сума економії.

Кліматичний клас

Кліматичний клас безпосередньо залежить від середньої температури приміщення, де буде розташовуватися холодильний агрегат. Для знаходження холодильника в будинку добре підходять вироби N - SN. Маркування проводиться наступними літерами: N, SN, ST, T, при цьому для N характерна температура +16 - + 32 градусів. При поломці побутового приладу, якщо експерти визначили, що експлуатація холодильника не відповідає кліматичному класу, гарантійні зобов'язання виробника вважаються недійсними.

Класифікація морозильних камер

Клас морозилок позначається у вигляді сніжинок. Дві сніжинки - це значить, що температура не опускається нижче -12 градусів. У простих морозильних камерах в однокамерних пристроях температура зазвичай не менше -6 градусів. Найбільш популярною моделлю є холодильник Самсунг з 2-3 сніжинками.

Додаткові функції

Оснащення холодильника Samsung додатковими функціями роблять його дуже зручним у використанні, але при цьому вартість значно зростає. Серед корисних доповнень функціональними елементами:

Льодогенератор. Проводиться 2-х типів: диспансер для води або звичні звичайні комірки, в яких замерзає лід. Деякі моделі мають автоматичні льодогенератори, з'єднані безпосередньо з водопроводом. Виготовляються також напівавтоматичні льодогенератори. У цьому пристрої вода наливається в ємність вручну, що виходить просто і дешево, але не дуже зручно. Антибактеріальне покриття. Для запобігання появи мікробів і бактерій в відділеннях холодильника, застосовуються іони срібла.

Суперзаморозка. Наявність в холодильному агрегаті даної функції сприяє швидкому заморожуванні продуктів. У цьому випадку температура на короткий час знижується до -24 градусів. Аналогічний режим є і в холодильній камері, тільки температура в ній короткочасно опускається до -2 градусів. Індикатор відкритої дверки. При нещільно прикритою або відкритих дверей лунає звуковий сигнал.

Дизайн

Форми і кольору холодильників Самсунг різні. Найбільшим попитом користується Самсунг білого кольору. Він підійде до абсолютно будь-якого оформлення кухні. Стає поширеним стильний холодильник Samsung бежевий, який прекрасно впишеться в інтер'єр будь-якого стилю і додасть теплоту і затишок приміщенню. Холодильник Samsung сріблястий також набуває популярності, завдяки благородному відтінку, відмінно невластивому до кухні, оформленої як в світлих, так і в темних тонах.

Холодильники Samsung зарекомендували себе як надійний виробник, але техніка є техніка в їй завжди були та будуть з'являтися несправності . Якщо у вас виникли проблеми звертайтесь в наш ремонт холодильніків Samsung в Києві.

07.09.2018