Догляд за холодильником

Догляд за холодильником

Як правильно мити холодильник?

У цій статті ми наведемо один з варіантів антибактеріальної обробки вашого холодильника і кілька способів усунення неприємного запаху. Все  нижче наведене в даному матеріалі не є обов'язковим до виконання, так як кожна господиня має свою технологію збирання, можливо більш ефективну ніж запропонована нами.

Для початку готуємо содовий розчин: дві столові ложки соди розводимо на літр води. Вимикаємо холодильник від розетки, звільняємо від продуктів, не забуваючи, що швидко псуються перемістити по можливості в прохолодне місце. Витягуємо з холодильника все полки, решітки, судочках, фруктовниці, весь цей пластик моєму і розкладаємо для висихання.

Після повного розморожування холодильника, ні в якому разі не використовуючи гострі предмети для відколювання льоду, щоб потім не викликати майстра з ремонту холодильників, приступаємо до миття самого шафи. Ущільнювальну гуму моєму чистою водою, без розчину соди. Потім промиваємо все чистою водою, протираємо сухим рушником і даємо деякий час просохнути. Все готово!!! Втомилися? Я теж.

Холодильники з системою NO FROST, раз на рік так само необхідно обов'язково розморожувати і проводити ретельну антибактеріальну обробку.

Для видалення неприємного запаху, який до речі з'являється при порушенні правил гігієни, неправильного розподілу і зберігання продуктів в холодильнику, продаються спеціальні фільтри, ми ж запропонуємо вам для експерименту кілька народних, можливо ефективних методів:

Дрібно нарізані шматочки чорного хліба.

Поставити чашку з водою.

Розкласти по полицях часточки лимона.

Покласти активоване вугілля.

Не забуваємо на наш погляд має право на існування версія з слабким розчином оцту і природно напевно практичних сучасних миючих засобів. 

08.08.2018