Автомобільний холодильник

Автомобільний холодильник

Автолюбителі можуть вдосконалити свій автомобіль за допомогою холодильного обладнання, порадувати себе і своїх пасажирів прохолодними напоями. Автомобільний холодильник допоможе зберегти свіжість продуктів, які взяті з собою в поїздку, і охолодити напої, щоб втамувати спрагу.

На що варто кинути погляд при виборі холодильника для автомобіля

Щоб правильно вибрати холодильну побутову техніку, необхідно зрозуміти її призначення: як і для чого вона буде використовуватися. Якщо використання буде не частим і з невеликим об'ємом місткості, то сумка-холодильник до 5 літрів буде в самий раз. Коли ж сім'я велика і часто необхідно виїхати на природу або перевезти швидкопсувні продукти, то в такому випадку необхідно підібрати компресорний холодильник як мінімум на 50 літрів, а й цього може бути недостатньо.
Обов'язково необхідно визначити час для зберігання продуктів в холодильнику і звернути увагу на температурні режими, адже деяким продуктам досить знаходиться при температурі не вище +7, в той час як інші повинні бути замороженими, а це -18 градусів. Потрібно врахувати це і відштовхуватися від своїх уподобань.
Треба не забути про обсяг багажника автомобіля, так як можна вибрати один холодильник, а він за обсягами не поміститься, тому щоб уникнути розчарувань, це один з перших критеріїв при виборі.

Різновиди холодильного обладнання для автомобілів

Сумки-холодильники дуже прості і практичні у використанні. Вони добре тримають температуру, яку вже має продукт, який не охолоджуючи і не заморожуючи. Тому підійде для коротких поїздок, де продукти при вилученні з прохолодною середовища відразу будуть використані за призначенням. Ще, сумку-холодильник можна переносити з місця на місце, брати з собою в похід, що є одним з головних переваг товару. Продукти зберігають температуру близько 12 годин.
Також існують термічні бокси , характеристики використання, яких схожі на холодильні сумки. Термічний контейнер здатний зберегти температуру попередньо охолоджених або заморожених продуктів протягом доби.
Перші два види холодильних пристосувань здатні також зберігати і гарячу або теплу температуру.
Термоелектричні автомобільні холодильники являє собою пластиковий контейнер, який працює в автомобілі від прикурювача, тому підтримувати температуру вони здатні більше доби. Хоч такого роду холодильники і працюють від живлення, все одно продукти попередньо заморожують або охолоджують.
Компресорні автомобільні холодильники здатні заморозити вміст до -18 градусів. Дуже складна конструкція обмежує поширення такого роду холодильного обладнання.
У абсорбційних автомобільних холодильниках немає рухомих механізмів. Це робить їх на голову вище від компресійних, але в той же час, вони погано переносять нерівності дороги, так що по бездоріжжю з таким холодильників не поїдеш.

29.03.2021