Ремонт холодильників та не тільки

Ми пропонуємо вам якісний та своєчасний ремонт холодильників на дому за готівковий та безготівковий розрахунок, ремонт холодильників та ремонт морозильних камер в розстрочку або кредит - оплата частинами, миттєва розстрочка для клієнтів "ПиватБанк" та "Монобанк". На дому ремонт холодильників в Києві та Київській області виконуємо в заздалегідь узгоджений час, зручний для обох сторін, на всі непридатні до використання замінні запчастини, які після діагностики вашої побутової техніки визначить наш фахівець виписується гарантія із зазначенням контактною інформацією, прізвищем і підписом механіка який виконав ремонт холодильника терміном до шести місяців.

Час прибуття наших фахівців і початок виконання ремонту холодильника залежить від безлічі факторів: завантаженості на момент прийняття заявки, складності ремонтних робіт, відстань від населених пунктів у Київській області, завантаженості дорожнього трафіку Києва. Тому всі замовлення на ремонт холодильників в Києві та Київській області  приймаємо з інтервалом у дві години і часом очікування механіка теж дві години. Ремонт без вихідних, цілодобово, терміновий ремонт холодильника в Києві та Київській області не виконуємо. Всю інформацію про час і терміни виконання уточнюйте в телефонній розмові при узгодженні заявки, ми намагаємося дотримуватися графіка, в разі затримки наш механік зв'яжеться з Вами. Сподіваємось на розуміння Вами важкості часових обмежень при ремонті холодильників на дому в Києві та Київській області.

Механіки "М-Ремонт" з ремонту холодильників у Києві та області вдома мають високу кваліфіковану спеціалізовану підготовку, мають багатий та тривалий досвід роботи з обслуговування сучасних холодильників та іншої побутової техніки. Наші майстри холодильщики оснащені сучасним діагностичним інструментом для правильної кваліфікованої діагностики холодильників, морозильних камер, пральних машин.

Наші фахівці з ремонту холодильного обладнання можуть виконати правильну діагностику та якісний ремонт більшості можливих несправностей холодильного агрегату сучасних виробників - samsung, bosсh, ariston, indesit, whirlpool, lg, snaige, gorenje... у Вас вдома: ремонт, електричної частини холодильника, заправка контура хладогентом, усунення витоку, заміну мотор-компресора холодильника, заміна пускового реле, терморегулятора, датчика температури, тена відтайки, таймер, заслонка, ремонт системи no frost холодильника.

Ремонт холодильників в Києві та Київський області >>>

Узгоджений час

Узгоджений час

Якiсть послуг

Якiсть послуг

Гарантiя запчастин

Гарантiя запчастин

Ремонт в розстрочку

Ремонт в розстрочку

Відгуки наших клієнтів

Зламалося реле. Передзвонили все уточнили. Приїхали швидко, зі своїми запчастинами. Замінили, все працює. готовий рекомендувати

Кирило

Скористалася послугами цієї фірми. Ремонт холодильника Stinol no frost (заміна реле). Залишилася дуже задоволена. По телефону - доступне спілкування, на практиці - оперативна робота. Щиро Дякую! Буду рекомендувати Вас.

Світлана

Відмінний сервіс, без обману, виїжджають в такі віддалені райони як Бородянка. Що великий плюс Вам. Була проблема з намерзанням льоду в морозильній камері. Все усунули. Дали гарантію.

Олексій

Про компанію

Ваш холодильник поламався: не вимикається, що не морозить, покривається льодом, протікає, сильно шумить або не функціонують індикатори? Потрібно якісно і недорого впоратися з ситуацією проблемою? Значить, майстерня по ремонту холодильників в Києві та Київській області «М-Ремонт» до ваших послуг! Наші висококваліфіковані фахівці проведуть точну діагностику, виявлять несправність і швидко її усунуть, надаючи гарантії якості.

Важливість на користь професіоналів

Ремонт і відновлення - складне завдання, яке під силу лише досвідченим і технічно оснащеним фахівцям. В іншому випадку, якщо віддати перевагу майстрам, які не дорожать своєю репутацією, тоді виправлення затягнеться на невизначений термін, а підсумкова ціна буде суттєво завищена. Також встановлені неякісні деталі і не виявлена причина освіти несправностей неодмінно позначиться на працездатності техніки, і вона обов'язково швидко вийде з ладу. А це все тягне до додаткових тимчасовим і фінансових витрат. Але цього всього можна уникнути, якщо відразу звернутися в нашу майстерню "М-Ремонт".

Чому з нами вигідно і надійно?

Професійний підхід. У нас працюють виключно досвідчені майстри, що володіють всіма необхідними допусками і знаннями в сфері ремонту холодильного обладнання. Вони оснащені надточними приладами, ефективним інструментарієм і сертифікованими комплектуючими деталями. Все це дозволяє їм впоратися з будь-якою складною проблемою оперативно і якісно, незалежно від виробника і марки пристрою: AEG, LG, Samsung, Indesit, Ariston, Beko, Bosch, Gorenje.

Доступна ціна. Ми напряму закуповуємо оригінальні запасні частини, тому у нас повністю виключена невигідна посередницька ланцюг, що робить звернення до нас найбільш вигідним для наших клієнтів.

Тривала гарантія. Ми дорожимо своєю репутацією, тому все робимо на совість, починаючи з закупівлі оригінальних деталей і закінчуючи комплексним вирішенням проблем. Все це дає нам можливість видавати гарантії на свої послуги і встановлені деталі, терміном до 6 місяців.

Комфортне рішення. Для зручності наших клієнтів ми виконуємо всі роботи по усуненню несправностей безпосередньо на місці установки холодильного обладнання: будинок, квартира, офіс, ресторан, магазин і т. Д.

У наші послуги з ремонту холодильників входить:

• діагностування;
• заправка фреоном;
• заміна нагрівача;
• заміна компресора;
• заміна петель, ручок;
• установка терморегулятора;
• відновлення модуля управління.

Від прийняття заявки до відновлення роботи пристрою всього 5 етапів

1. подає заявку на ремонт холодильників на дому та погоджує деякі нюанси (виробник і модель техніки, адресу та зручний час для приїзду майстра).
2. Спеціаліст прибуває за вказаною адресою, виявляє саму несправність і причини, що призвели до до поломки, здійснює заміну неробочих деталей і перевіряє на стабільну роботу пристрою.
3. Здає готовий результат замовнику, проводить інструктаж, отримує оплату, видає квитанцію і виписує гарантійний талон.

Чекаємо ваших звернень вже зараз!

З'явилися питання, хочете уточнити вартість ремонту холодильника в Києві та Київській області, деякі важливі деталі і замовити послуги? Просто напишіть нам у форму зворотного зв'язку або зателефонуйте. Наш менеджер надасть вичерпну інформацію, обробить вашу заявку і прийме її до виконання.